18 Ekim 2016 #6716374

Trenyol Yanlış Bilgilendirme Ve Çıkışarak Yardımcı Olacağız Diyerek Baştan Savma!

Trendyolmilla'dan almak istediğim bir abiye kıyafetin bedeni olmaması üzerine firmayı arayıp stokların ne zaman güncellendiğini sordum. Salı ve perşembe günü olduğunu söylediler. Ancak pazartesi tesadüfen istediğim elbisenin bedenini başkasının sepetinde gördüm. Yani stoklar güncellenmiş. Salı günü de gördüğüm kadarıyla herhangi bir güncelleme yapılmadı. Üstelik 2. seçenek olarak düşündüğüm elbisenin bedeni de kalmamış.


Bunu arayıp söylediğimdeyse firmaların 12 'den sonra güncelleme yaptığını söylediler. Ama ilk aramamda böyle bir şeyden bahsetmediklerini belirttim. Konuşma kaydını dinlediler, bana verilen bilginin eksik ya da yanlış olduğunu gördüler, ancak yine aynı şeyler söylendi. Firma Trendyolmilla yani Trendyol'un kendi markası. Ürün kodunu bile sormadan tedarik ederlerse bilgilendireceklerini söylediler. Ne kadar inandırıcı? Bunu haklı olmama rağmen çıkışarak söylediler!

Gülşan 836 Okunma

Cevaplar

  • Gülşan18 Ekim 2016

    Tekrar görüşme sağlandı ancak yanlış bilgilendirme olmadığı söylendi. Eksiklik de bir yanlışlıktır trendyol bunun farkında değil sanırım. Böyle büyük olduğunu düşündüğümüz firmaların küçük laf cambazlıkları yapması komik. Bunun dışında tabi ki beklenildiği üzere hiçbir çözüm sağlanmadı ve mağduriyet giderilmedi.

  • Trendyol Temsilcisi18 Ekim 2016

    Değerli Üyemiz Şikayetiniz hakkında görüşülmek istenmiştir. Sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinizden ulaşılamamıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  • Trendyol Temsilcisi18 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön