27 Şubat 2013
Yorum Yap
#1656604

Trenyol Var Gibi Gözüküyor Ama Ellerinde Ürün Yok!

Ocağın 23'ünde converse butiğinden iki adet ürün aldım. Tam on beş gün ürünlerin gelmesini bekledim. Daha sonra müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdiğimde stoklarında olmadığı için ve firmayla alakalı bir sorun oluştuğu için siparişimi iptal edeceklerini söylediler. Üzerine de hatalarını örtmek için 20 tl'lik bir hediye çeki yüklediler..


Bu ayın 16'sında tekrar aynı markanın olduğunu gördüm ve hem aynı ürünlerin olup olmadığını denemek hem de hediye çekimi kullanmak için sipariş verdim. Hatta farklı bir üründe ekledim. Fakat ayın 26'sı oldu hala ses yok. Bu nasıl bir tedarik? Elinizde olmayan ürünü ikidir satmaya çalışıyorsunuz.


1000 tl hediye çeki yükleseniz nafile asla almam..

Ercan 120 Okunma

Cevaplar

  • Trendyol Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sayın Ercan E'nin şikayeti hakkında; Müşterimizle siparişi hakkında görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanması açısından gerekli işlemler yapılmış ve bilgilendirilmiştir. Trendyol hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler