27 Mayıs 2018
Yorum Yap
#10489204

Trenyol Ürün Kalitesizliği

Bu şekilde devam ederseniz sonunuz hayal kırıklığı. Günü kurtarmak adına insanlara kalitesiz şeyler gönderip, ilgileniyormuş gibi yapıp sorunu devam ettirmeniz çözüm değil. Geç olduktan sonra olayı düzeltmeniz telafi olmayabilir. Potansiyelin güvenini sarsıyorsunuz. Kadınlar arasında şikayetlerin ve memnuniyetlerin ne kadar hızlı yayılabilceğini bir düşünün derim. Özellikle konu alışverişse. Güven internet satışında önemli bir unsur. Koskoca Trendyol kendisine bunu yakıştırıyorsa, bize sadece alışveriş yapmamak ve çevremize alışveriş yapmamasını sağlamak kalır. Özellikle parfüm konusunda hayal kırıklığısınız. Kıyafet konusunda eksik parça göndermeniz vs. buradaki yorumlarda yanılmadığımı bir kez daha gösterdi.

Ayça Ayça 2.509 Okunma

Cevaplar

  • Ayça15 Haziran 2018

    Bir kez telefon edildi. Akşam 18:00 da ararsanız görüşebiliriz diye telefon görüşmesini sonlandırdık. Bir daha da telefon falan gelmedi sizden. Bu saatten sonra da aramanızı istemiyorum. Şikayet belli zaten. Gerçekten takip süreci yaparsanız iyi olur.

  • Trendyol Temsilcisi28 Mayıs 2018

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler