02 Mayıs 2014
Yorum Yap
#2428091

Trenyol Ürün Geç ve Defolu Teslim Edildi

Trendyol'dan aldığım 18954809 sipariş numaralı ürün son teslimat tarihi 25.04.2014 olmasına rağmen ayın 29'unda geldi. Gecikmeyi zaten anlayışla karşılamak zorunda kalmıştım fakat ürün defolu geldi. İçinde omuz askısı da yoktu.


Hem geç , hem defolu gönderim yapıldı. Bugün iadesini yapacağım. Maddi ve manevi olarak zarara uğradım. 1 ay beklediğim çanta defolu ve değişim yapabilme imkanım yok. Tekrar çok büyük bir hayal kırıklığı yaşadım.


Bu duruma acil bir çözüm bulunmasını istiyorum. Düzeltilmezse bir daha Trendyol'dan alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Yaşadığım şeyleri çevremde Trendyol'dan alışveriş yapan ne kadar insan varsa anlatacağım onlarda yapmasın.

Yeşim 268 Okunma

Cevaplar

  • Trendyol Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Sayın Yeşim A.'nın şikayeti hakkında; Müşterimizle siparişi hakkında telefon ile görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanması açısından gerekli işlemler yapılmış ve bilgilendirilmiştir. Trendyol hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

  • Trendyol Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Sayın Yeşim A.'nın şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler