26 Ekim 2016 #6775441

Trenyol Sürekli Yanlış Ürün Gönderiyor

#S4 11***88 Sipariş numarasıyla başka şehirde yaşayan arkadaşım için aldığım ürünün, teşekkür amaçlı gönderdiği fotoğrafla yanlış olduğunu anladım. Ürünün bende olmaması sebebiyle de iade yapamıyorum. Zaten defalarca yanlış gönderim, ya da ürünü temin edememe gibi problemler yaşamıştım, fakat ürün bende olduğu için sorun etmedim. Kaç yıldır Trendyol Elit üye olmama rağmen, hatasını telafi ederek memnuniyetimi kazanmak yerine, elit üyesini kaybetmeyi tercih etti.


Hesabıma tanımlayacağı kupon ile aynı ürünü tekrar sipariş edebilirdim. Yazışmalarımızda da mevcuttur. Müşteri temsilcileri sorun çözmeye yönelik değil. Standart kalıplaşmış cevaplar verip, benim yazdığım mesajları dahi okumadılar. Çözümü mümkün bir sorunun çözülmemesi yüzünden tekrar alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Trendyol müşteri memnuniyetine önem veren bir site değil.

Kadriye 384 Okunma

Cevaplar

  • Kadriye03 Kasım 2016

    Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Dediğini gibi keşke yerine de getirmiş ve sorunumu çözmüş olsaydınız!

  • Trendyol Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön