23 Mart 2015
Yorum Yap
#3131241

Trenyol Sitelerinde Bilgiler Asla Doğru Değil!

Üye olanlara hediye çeki verilecek deniliyor. 2 gün geçmesine rağmen indirim kodu verilmedi. Kendilerine ilettim zar zor verdiler!
26015039 Numaralı Siparişim 19.03.2015 de verdim normalde en geç bugün teslim edilecekti ancak ürünler hafta içinde hazır olacakmış.


Şikayetlerimi, memnuniyetsizliğimi canlı destek hatlarından ilettim istediğiniz şekilde şikayetinizi istediğiniz yere yapabilirsiniz diyecek kadar da müşteri memnuniyetinden uzak ve bu kadar komik bir kurum.
Ne teslim tarihine ne de hediye çeki verecekleri bilgilere artık asla güvenmem.
Bir daha asla ürün almam ve çevreme de aldırtmam!

Erdem 1.339 Okunma

Cevaplar

  • Trendyol Temsilcisi23 Mart 2015

    Sayın Erdem Y.'ın şikayeti hakkında; Müşterimizle siparişi hakkında telefon ile görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanması açısından gerekli işlemler yapılmış ve bilgilendirilmiştir. Trendyol hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

  • Trendyol Temsilcisi23 Mart 2015

    Sayın Erdem Y.'ın şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

Ziyaretçi Yorumları