21 Mart 2013 #1699233

Trenyol Sipariş İptal Edildi!

Vermiş olduğum siparişi iptal ederek beni mağdur duruma düşürdüler ve ben bu süre zarfında başka bir ürün alamadım bu yüzden gereğinin yapılmasını istiyorum.

Serkan 83 Okunma

Cevaplar

  • Serkan23 Mart 2013

    öcelikle vermiş olduğunuz bilgilendirme beni alakadar eden bir durum deildir.Aracı firma olmanız beni ilgilendirmiyor.Eğer oraya bir ürün konmuşsa hangi şartlarda olursa olunsun o ürünü temin etmeniz gerekmektedir aksi takdirde şuanda olduğu gibi verdiğiniz güvenceler önemini yitirmiştir.Söylemeliyim ki diğer internet sitelerine göre çok çok kötü bir firmasınız bunu tekrar kanıtladınız.Daha önce başka bir firmadan aldığım ürün vaktini çok aştığı için hem ürünü gönderdiler hemde ücretimi iade ettiler firma kalitesi böyle olmaktır bence kendinizi sorgulamanız gerekmektedir.İnsanları mağdur etmeniz hiç etik bir davranış değildir.

  • Trendyol Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Serkan A.'nun şikayeti hakkında; Müşterimizle siparişi hakkında telefon ile görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanması açısından bilgilendirilmiştir. Trendyol hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön