11 Şubat 2014 #2288381

Trenyol Sipariş Ettiğim Ürün İle Elime Ulaşan Ürün Farklı!

Sipariş ettiğim ürün numune de açık krem rengi iken tarafıma gelen ürün köyü kahveye kaçık bir renk. Müşteri hizmetleri ile görüşmeye çalıştığımda o zaman iade edin gibi bir tavır takındılar. Bu siteden daha birçok şey sipariş ettim.


İlk elime ulaşan üründe böyle sıkıntı yaşadıktan sonra diğerlerinde de yaşayacağımı düşünerek bütün siparişlerimi iptal ettirmeyi düşünüyorum. Bütün güvenimi sarstınız Trendyol.com. Çevremdeki herkesi uyararak benim gibi mağduriyet yaşamamasını sağlamak için elimden geleni yapacağım.

Tuncay 61 Okunma

Cevaplar

  • Tuncay17 Şubat 2014

    Sorun ile ilgili dönüş yapacaklarını söylemelerine rağmen hala tarafıma bir dönüş sağlanmadı. Bu yüzden aldığım 2 pantolonu da iade edeceğim.

  • Trendyol Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Tuncay B.'in şikayeti hakkında; Müşterimizle siparişi hakkında telefon ile görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanması açısından ön bilgilendirme yapılmıştır ,konuyla ilgili gerekli işlemler tamamlandıktan sonra kendisine tekrar bilgilendirme yapılacaktır. Trendyol hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

  • Trendyol Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Tuncay B.'in şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön