07 Şubat 2014 #2281177

Trenyol Para İadesinde Sorun Yaşattı!

Trendyol.com alışveriş sitesinden satın aldığım iki adet yatak örtüsünü 14 Ocak tarihinde teslim aldım. Ürünün kalitesini beğenmediğim için bir hafta içerisinde ürünleri ikisini de iade ettim. Banka hesabımı kontrol ettiğimde ürünlerden yalnız birinin para iadesinin yapıldığını gördüm.


Trendyol.com müşteri hizmetlerine defalarca mesaj atmama rağmen ikinci ürünün ve kargonun parasını alamıyorum. Bu durum güven suistimal etmekten başka bir şey değildir! Para iadesinin tarafıma yapılmasını talep ediyorum.

Hikmet 226 Okunma

Cevaplar

 • Hikmet'in Teşekkür Mesajı01 Mart 2014

  Uzun uğraşlar sonucu paramı iade ettiler sağolsunlar.

 • Hikmet12 Şubat 2014

  Müşteri temsilcisi ile görüştüm sorunu ilgili birimlere ileteceklerini belirttiler fakat hala hiçbir gelişme bulunmamaktadır.

 • Trendyol Temsilcisi07 Şubat 2014

  Sayın Hikmet K.'nin şikayeti hakkında; Üyemiz ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Müşterimize sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinden ulaşılamamıştır. Konuyla ilgili yardımcı olabilmemiz için, E-mail kanalıyla iletişim bilgilerini almak için temasa geçilmiştir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

 • Trendyol Temsilcisi07 Şubat 2014

  Sayın Hikmet K.'nin şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön