19 Nisan #10356674

Trenyol Olmayan Kampanyanın Mailini Gönderip Müşteriyi Kandırıyor

Trendyol.com sitesinden bahar fırsatı diye bir indirim kampanyası geldi, 19 Nisan 2018'de ama altında ufacık puntolarla 8 Nisan'a kadar geçerlidir yazılmış. Kampanya var mı yok mu emin olmak için firmayı aradığımda müşteri temsilcisi önce 'o mailin size daha önce gelmesi gerekiyordu, şimdi mi geldi' dedi. Sonra e-postamı sorup böyle bir hesap yok, ulaşamıyorum dedi (yıllardır var üyeliğim). Sonra alışveriş yapıp bir deneyin bakalım, belki indirim çıkar dedi. Peki indirim varsa ne zaman görünüyor, alışveriş yaparken mi ödemeyi bitirdikten sonra mı diye sorduğumda ise siz önce bir alışveriş yapın, indirim çıkmazsa siparişi iptal edersiniz dedi. Güncel kampanyalarınızı kontrol eder misiniz, bahar fırsatı kampanyası var mı yok mu dedim. Bu defa da bizim öyle bir kampanyamız yok dedi. O halde neden olmayan kampanyanın mailini atıp müşteriyi yanlış yönlendiriyorsunuz?

Aslıhan 362 Okunma

Cevaplar

 • Aslıhan20 Nisan

  Bu yapılan davranışın müşteri ile alay etmek gibi olduğunu düşünüyorum. Hiç şık olmadı. Yıllardır üyenizim, bu yaptığınız çok abes oldu.

 • Aslıhan20 Nisan

  Telefonum çekmeyen yerdeydi. Şimdi ulaşabilirsiniz.

 • Trendyol Temsilcisi20 Nisan

  Değerli Üyemiz Şikayetiniz hakkında görüşülmek istenmiştir. Sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinizden ulaşılamamıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

 • Trendyol Temsilcisi20 Nisan

  Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön