08 Haziran 2017
Yorum Yap
#8550165

Trenyol Memnuniyet Adına Tek Bir Hamle Yok!

Trendyol.com'dan 1 ay önce 37 numara Adidas ayakkabı siparişi veriyorum. Siparişim 36,5 numaralı ayakkabı olarak gönderiliyor. Arıyorum klasik özür dileriz 10 TL indirim kodu yükleriz deniliyor. Ayakkabıyı iade etmem sonucunda para iademin olacağı belirtiliyor. Ben bu kuruma güvenip ayakkabı alıyorum. Kurumun hatalı gönderimi sonucu iade isteniyor. Ama benim ne düşündüğümün hiç önemi yok. Zar zor ayakkabıyı tedarik ettik bize sizdekini gönderin yenisini gönderelim deniliyor.


Ortada ne ayakkabı var ne de param. Benim bu sorunları yaşadığım süreçte tekrar Adidas ayakkabı satışa sunuluyor. İçerisinde benim istediğim ayakkabı var üstelik sipariş versem 24 saate kargoda deniliyor. Benim aylar oldu ayakkabım gönderilmiyor. Defalarca kez mail atmama, çağrı merkezini aramama rağmen halen süreç hakkında dönüş alamıyorum.
Sorunumu Tüketici Mahkemesinde halletmekten başka çare bulamıyorum.

Asuman 1.746 Okunma

Cevaplar

  • Asuman13 Haziran 2017

    Ya siz nasıl bir kurumsunuz. Şikayetimle ilgili bırakın arayıp durumu düzeltmeye çalışmayı, her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız yazıp bizleri başınızdan savıyorsunuz. Dönüş yapın müşterilerinize! Tüketici Mahkemesine gerekli dilekçemi verdim. Artık bu şekilde sonuçlandırırız şikayetimi.

  • Trendyol Temsilcisi08 Haziran 2017

    Değerli Müşterimiz, Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler