14 Ekim 2016 #6683920

Trenyol İlgisiz ve Bilgisiz Çağrı Merkezi Çalışanları!

Özetle anlatmak gerekirse, 700 küsur TL'lik bir sipariş verdim. Bugün bir baktım siparişimin iptal edildiğine dair bir mail gelmiş. Aradım sordum neden iptal edildi diye, belirli bir tutar üstündeki siparişler için telefonla arayıp teyit alıyoruz ulaşamazsak iptal ediyoruz denildi. 1-) ben zaten online alışveriş yapıyorum, demek ki pek müsait bir insan değilim. 2-) tanımadığım numaraları genelde açmıyorum bu yüzden siparişim mi iptal edilecek? 3-) tamam kaldı ki ulaşamadınız neden mail atarak teyit almıyorsunuz da siparişimi direk iptal ediyorsunuz? Sonra siparişlerimi tekrar girdim, bu sefer kullanıcı adıma bloke konulmuş, aradım nüfus cüzdanımın ve kredi kartımın fotoğrafını çekip kendilerine atmalı imişim. Telefonun ucunda duyduğum tanımadığım insanlara bu bilgimi atmamı istiyorlar! Kurumsal firmanın kurumsal olmayan çalışanları olunca maalesef durum böyle oluyor. Müşteri kaybettiler.

Emrah 512 Okunma

Cevaplar

  • Emrah14 Ekim 2016

    Merhaba, numaram açık telefonum çalmadı, arayabilirsiniz.

  • Trendyol Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli Üyemiz Şikayetiniz hakkında görüşülmek istenmiştir. Sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinizden ulaşılamamıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  • Trendyol Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön