11 Eylül 2013 #2006024

Trenyol İade Süreci!

1 yılı aşkın süredir alışveriş yaptığım ve bugüne kadar hiç problem yaşamadığım Trendyol.com ne yazık ki beni hayal kırıklığına uğrattı. Ürün tesliminden sonra beden uymama sorunu ile 15.gün (sebepli iade süresi 30 gün dendiği halde) ürün iadesi yapmak istediğimde ürün için sebepsiz ürün iade süresinin geçtiğini ve belirttiğim sebebin sebepsiz kategorisinde değerlendirdiklerini bildirdiler.
( kategori ayrımlarının belirtildiği bir duyuru bulamadım.) (sipariş kodu 14****38) sorunun çözümünü beklemekteyim.


NOT: Bir sonraki siparişim teslimat tarihinden sonra bana ulaştırıldı. Tarihler önemli ise bununda göz önünde bulundurulması gerektiği düşüncesindeyim.

Müjgan 137 Okunma

Cevaplar

  • Müjgan13 Eylül 2013

    başta kendi üyeliğim olmak üzere çevremdeki herkesin trendyol üyeliği iptal edilecektir. aşağıdaki cümle kadar samimiyetsiz bir cümle daha okumadım. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  • Müjgan11 Eylül 2013

    hem e-mail hemde telefonumdan tarafıma ulaşılmadı. sanıyorum her şikayete aynı yanıt dönüyor.

  • Trendyol Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Müjgan U.'nun şikayeti hakkında; Üyemiz ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Müşterimize sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinden ulaşılamamıştır. Konuyla ilgili yardımcı olabilmemiz için, E-mail kanalıyla iletişim bilgilerini almak için temasa geçilmiştir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön