04 Şubat 2014 #2275139

Trenyol İade Edilen Ürünün Parasını Geri Vermiyor!

25.12.2013 tarihinde Trendyol.com sitesinden yapmış olduğumuz 16945902 sipariş no'lu alışverişteki ürünlerden bir adet saat defolu çıkmıştır. Diğer bir saat de beğenilmemiştir. Trendyol.com'a defolu olanı değişmek ve diğeri de bedeli iade edilmek üzere 08.01.2014 tarihinde Yurt İçi Kargo ile 208672482982 gönderi no ile gönderilen bu iki üründen hala haber alınamamaktadır(!)


Defolu olan ürünün ithalatçıya analiz için gönderilmesi sebebiyle olası gecikme anlayışla karşılanabilir. Ancak, defalarca müşteri hizmetlerini aramamıza rağmen ürünlerin ikisiyle ilgili de bilgi verilmemektedir. Ne söylersek lakayt şekilde araştırıyoruz birkaç gün içinde bilgi verilecek cevabı veriliyor.

Rahime 58 Okunma

Cevaplar

 • Rahime09 Şubat 2014

  Tarafımıza hiçbir şekilde dönüş yapılmadığı gibi, paranın ve ürünlerin üzerine yattılar. Hukuki yollara başvurma dışında seçenek bırakmadılar.

 • Rahime04 Şubat 2014

  Tarafıma ulaşılamamış değil, ulaşılmış ancak o anda müsait olmadığımdan görüşülememiştir. Zaten sorunun çözümü de bana ulaşmak değildir. Şikayetin içinde gerekli bütün bilgiler zaten mevcut. En az 3 kez arayarak tekrar tekrar da anlattık.Müşteri memnuniyeti edebiyatını bırakıp, sorun çözmek yerine otomatik cevaplarla işi geçiştirmekle tüketici dostu firma olunmuyor.

 • Trendyol Temsilcisi04 Şubat 2014

  Sayın Rahime Ç.'ın şikayeti hakkında; Üyemiz ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Müşterimize sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinden ulaşılamamıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

 • Trendyol Temsilcisi04 Şubat 2014

  Sayın Rahime Ç.'ın şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön