29 Ocak 2014 #2263810

Trenyol İade Edilen Ürünün Para İadesinin Yapılmaması

Trendyol'dan 06.10.2013 tarihinde Pazar Sürprizi kampanyasından dört (4) adet ürün siparişim vardı. Sip. numarası 15429695. Gelen dört (4) ürünü de iade ettim fakat sadece üç (3) ürünün iadesi yapıldı. Müşteri Hizmetlerini aradığımda diğer ürünü araştıracaklarını söylediler ve sonuç olarak ürünün iade edilmemiş olduğunu belirttiler. Fakat tüm siparişi iade ettiğim için aralarından birinin unutulmuş olması gibi bir ihtimal yok.


Hem zaten faturanın arkasına iade ettiğimiz ürünlerin isimlerini yazıyoruz. Eğer orada ismi olan bir ürünün iadesi gerçekleşmemişse firmanın bizi arayıp teyit etmesi gerekmiyor mu?


Kaç kere aradım ama hâlâ sonuç yok. Paramın iadesini istiyorum.

Tuğçe 247 Okunma

Cevaplar

 • Tuğçe30 Ocak 2014

  Konu ile ilgili hâlâ bir gelişme yok!!! Şikayet Yönetimi adı altında müşteri ile telefonda görüşüyorlar, o kadar... Bu kadar sorumsuz bir firma görmedim. Bundan sonra iadelerimle ilgili sorun yaşamamak için iade ettiğim ürün sayısına dair ilgili kargo firmasına "Tutanak" tutturabilirmişim. E-ticareti kullanmamın sebebi zamandan tasarruf etmek!!! 15-20 dk ek bir süre harcamamı talep ediyor benden Trendyol!!! Kaldı ki bu hali hazırda yaşıyor olduğum mağduriyetimi gidermez!!! Paramın iadesini istiyorum!!!

 • Tuğçe29 Ocak 2014

  Ürünün ellerine ulaşmadığı belirtildi. Aynı kargo poşetinde olan ürünlerden üçünün ulaşıp birinin ulaşmaması gerçekten çok ilginç... Kargo poşeti hasarlı ise Trendyol neden hasarlı poşeti teslim aldı? Ayrıca nedense ürünlerin bir tanesi kendilerine gönderilen poşetlerin içinden bir şekilde kaybolurken faturaları hep gidiyor... Şikayetvar.com'u incelediğimde aynı şekilde mağdur olan bir sürü kişinin var olduğunu görüyorum. Trendyol ise hâlâ İade Bölümü'yle ilgili Lojistik işlemlerinin sorunsuz geçtiğini iddia ediyor. Paramın iadesini istiyorum!!! Aksi takdirde Tüketici Sorunları Hakem Heyeti'ne başvuracağım!!!

 • Tuğçe29 Ocak 2014

  Ürünün ellerine ulaşmadığı belirtildi. Aynı kargo poşetinde olan ürünlerden üçünün ulaşıp birinin ulaşmaması gerçekten çok ilginç... Kargo poşeti hasarlı ise Trendyol neden hasarlı poşeti teslim aldı? Ayrıca nedense ürünlerin bir tanesi kendilerine gönderilen poşetlerin içinden bir şekilde kaybolurken faturaları hep gidiyor... Şikayetvar.com'u incelediğimde aynı şekilde mağdur olan bir sürü kişinin var olduğunu görüyorum. Trendyol ise hâlâ İade Bölümü'yle ilgili Lojistik işlemlerinin sorunsuz geçtiğini iddia ediyor. Paramın iadesini istiyorum!!! Aksi takdirde Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağım!!!

 • Trendyol Temsilcisi29 Ocak 2014

  Sayın Tuğçe T.'ün şikayeti hakkında; Müşterimizle para iadesi hakkında görüşülerek gerekli bilgiler iletilmiştir. Müşteri memnuniyeti sağlanması açısından gerekli işlemler başlatılmıştır. Trendyol hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

 • Trendyol Temsilcisi29 Ocak 2014

  Sayın Tuğçe T.'ün şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön