24 Ekim 2016 #6754885

Trenyol İade Edilen Ürünün Geri Gönderimi!

S4 0***84 no.lu satın almış olduğum ürünün iadesini iş yerime yakın olması sebebi ile Trendyol.com'un anlaşmalı kargo şirketi dışında farklı bir kargo şirketi ile ödemesini sağlayarak gönderdim. Çağrı merkezi müşteri temsilcileri de iadenin farklı bir kargo firması ile gönderildiği takdirde de kabul edileceği bilgisini paylaştıkları halde, tuzla depoları kargomu kabul etmeyerek 2 defa geri çevirmiştir.


Ücretini ödediğim halde ve sözleşmemde farklı bir kargo firmasıyla iade edemezsiniz ibaresi yer almadığı halde, iadem hangi sebeple teslim alınmamaktadır. Temsilciler tarafından verilen bilgi ile depo çalışanlarının verdiği bilgi uyuşmuyor. Sonuç olarak kargom tarafıma iade ediliyor ve gönderim ücretinin yanı sıra teslim almadan Trendyol.com tarafından geri çevirdikleri için ekstra iade ücretide benden alınıyor. İademi teslim almayan bu firmayı en kısa sürede tüketici haklarına şikayet edeceğim!

Ayla 465 Okunma

Cevaplar

  • Trendyol Temsilcisi25 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön