02 Nisan 2013 #1719364

Trenyol Hatalı Ürün Olan İnci Ayakkabıyı İade Almıyor!

Trendyol.com internet sitesinden almış olduğum İnci marka erkek ayakkabı 1 kere giyilmesine rağmen giyilemeyecek şekilde deforme olmuştur. Bu durum ayakkabının derisinden kaynaklanmaktadır.


Bahsi geçen ayakkabıyı Trendyol'a incelemeye gönderdik. 15 günden fazla zaman geçti. Gelen cevap ise kullanıcı hatası denmektedir.


Bu bir ayakkabıdır ve 1 kez giyilmiştir. Derisi hemen buruşuk duruma gelmiştir. Taraflarına iade isteğimi tekrarladım. Fakat tedarikçinin almadığını bildiriyorlar.


Bu nasıl bir durum anlayamıyorum. Trendyol olarak ürünü kendilerinin de görmeleri gerekmektedir. Fakat onlar tarafından yapılan bir inceleme yok...

Tülay 187 Okunma

Cevaplar

  • Trendyol Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Tülay B.'ın şikayeti hakkında; Üyemiz ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Müşterimize sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinden ulaşılamamıştır. Konuyla ilgili yardımcı olabilmemiz için, E-mail kanalıyla iletişim bilgilerini almak için temasa geçilmiştir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön