28 Aralık 2017
Yorum Yap
#9952765

Trenyol Görselle Gelen Ürün Farklı!

Trendyol'dan Ev & Ev Home'den nevresim takımı sipariş ettik iki takım. Görselde ki ile gelen ürün farklı kesinlikle resimdekiyle aynı değil. Yastıkları farklı. Biz bu hataya düştük! Çeyiz hazırlığım mahvoldu. Şu an kara kara düşünüyorum, verdiğim paraya mı yanayım, nevresime mi? Evli olanlar bilir ne kadar zor bir zaman olduğunu.

Pınar Pınar 1.984 Okunma

Cevaplar

  • Pınar14 Mayıs 2018

    Kaç ay olmuş bana hala geri dönüş yapılmadı bu konu hakkında ;)

  • Trendyol Temsilcisi28 Aralık 2017

    Değerli Üyemiz Şikayetiniz hakkında görüşülmek istenmiştir. Sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinizden ulaşılamamıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttI. amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  • Trendyol Temsilcisi28 Aralık 2017

    Değerli Müşterimiz, Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları