31 Ekim 2016 #6808690

Trenyol Eksik Ürün Gönderip Kargo Firmasını Suçluyorlar

Trendyol'dan 414524** numaralı sipariş vermiş olduğumuz ürünlerimizi kargo firması teslim etti. Faturada 3 adet ürün bulunduğu halde pakette 2 adet ürün çıktı. 17 Ekim'de saat:15:10 gibi B*** hanımla görüşmemizde eksik ürün geldiğini, kargocunun eksik ürün için tutanak tutulacak kadar beklemediğini bildirdik, 2-10 gün içerisinde bilgilendirileceğimi ve şikayet oluşturup; şikayet departmanına konuyu ilettikleri söylendi. Bugün gelen e-mailde ise kargo firmasına tutanak tutulması gerektiği bildiriliyor, kargocu beklemiyor neyin tutanağını tutacağız zaten gelen paket açılmamıştı ürünlerin Trendyol'un deposundan eksik geldiğini değerlendiriyorum. Daha önceki siparişlerde de böyle problemler yaşadık kayıtlardan kontrol edebilirler, ivedilikle bu durumun çözülmesini ve eksik ürün tarafıma gönderilmesini istiyorum, aksi halde bu konuyu ve daha öncekileri de Tüketici Hakları'na bildireceğim.

Hayrani 512 Okunma

Cevaplar

  • Trendyol Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Üyemiz Şikayetiniz hakkında görüşülmek istenmiştir. Sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinizden ulaşılamamıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  • Trendyol Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön