01 Kasım 2016 #6824337

Trenyol Eksik Ürün!

17 gündür tedarik edemediğiniz ürün için arkadaşınız ile görüştüm tedarik aşamasında sorun olduğunu belirtti. Anlayışla karşılayıp bu gibi durumlarda müşteriye bilgi verilmesinin daha doğru olacağını ilettim. Ancak sanki bunu söylememişim gibi ürünleri bugün kargoya veriyorsunuz ve ürünlerden iki tanesi yok. Neden yok, niye haberim yok, niye kredi kartımdan olmayan bir ürün için ödeme aldınız vs. Bir sürü soru. Ama en kolayını seçip kargoladınız gitti. Vereceğiniz cevapta tedarikçi firma ile bir sorun oldu kredi kartınıza ilgili tutarı iade ettik olacak. Tedarikçi firmalarla sipariş ve stok kontrolünü yönetmek bize mi düşer veya şöyle sorayım tedarik sürecinde gecikme yaşanan ürünlerin yarısını tedarik edip müşteriye haber vermeden edebildiğinizi kargoya vermek nasıl bir anlayıştır. Müşteri hizmetleri ekibi farklı birimlerin açıklarını bir şekilde kapatır sizde daha da dibe çekiyor.

Gökhan 788 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan04 Kasım 2016

  İşinize gelen konularda arıyorsunuz bu konu pek işinize gelmedi herhalde otomatik cevaptan başka bir tepki veremediniz. Müşteriyi dinlemeden aklınızca jest olarak yüklediğiniz hediye çekini hemen geri alın ben size 20 TL veriyim siz işinizi adam gibi yapın. Sizden alışveriş yapanda gram beyin yoktur giderim biraz daha fazla veririm ne eksik olur ne delik olur ne sahte olur ne geç kalır ne kargoyla uğraşırım.

 • Gökhan01 Kasım 2016

  Ürünün tedarik aşamasında sorun olduğunu bu sebeple gönderimde gecikme yaşanacağını geçte olsa zahmet edip arayıp bildirdiler. Ancak bu sefer de ücretini 17 gün önce ödediğim ürünlerden ikisini aniden çıkardılar kalan iki tanesini kargoya verdiler ve bununla ilgili hiçbir açıklama yok. Ürünü tedarik edemiyorsunuz, edemeyeceğiniz bir ürün için kredi kartımdan neden ödeme alıyorsunuz. Açıklamanız iade ettik olacak ve tedarikçi firma ile sorun yaşandı olacak. Hayatımdaki en kötü alışverişti. Tedarik edemedik diye bilgi bile vermeden edebildiklerinizi kargoya verip kurtuluyorsunuz. Yapamayacağınız işlere kalkışmayın. Tedarikçi firma ile yaşanan sorunu çözecek olan sizlersiniz. Beni arayıp sorun yaşadık demek kadar basit bir açıklama yok bu şikayet yönetimi değil bu müşteri memnuniyeti de sağlamaz bu basite indirgeyip müşteriyi geçiştirmektir. Daha geçen gün arayan arkadaşa böyle bir sorun yaşandıysa müşteriye bilgilendirme yapabilirsiniz dedim ama sanki hiç konuşmamışım gibi ürünlerin yarısı tedarik edilememiş ve benim haberim yok bir de kargolandı diye bilgi veriyorsunuz. Müşteriye çözüm üretmiyorsunuz tedarikçi firmayı kötülemek için arayıp kusura bakmayın ama onların suçu diyorsunuz.

 • Trendyol Temsilcisi01 Kasım 2016

  Değerli Müşterimiz, Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

 • Gökhan31 Ekim 2016

  Şikayetimi neden yayınlamıyorsunuz. Sorun yaşadığım firma aynı olabilir ancak şikayet konusu farklı. Diğer şikayetimin altına da güncel şikayetimi paylaştım ancak belli ki dikkate alınmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön