Trendyol'un İade Kabul Etmemesi

Sezai Sezai1 ay önce

21 ocakta cupcase firmasından 2 adet telefon kılıfı aldım firma iadeyi kabul etmeyip bana alici ödemeli olarak 1 hafta sonra kılıfları geri yolladı MNG Kargo evime getirmedi kargoyu 2 hafta şubede bekletti ve benim 2 hafta sonra tesadüfen hala şubede beklediğine dair haberim oldu müşteri hizmetleri ile görüştüm tekrar geri gönderilmesini söyledi.

gönderdim bu seferde Trendyol iade süresi geçtiği için bana alici ödemeli geri göndermiş! Ve şu an iade kabul etmiyor bu benim suçum değil MNG Kargo ve anlaştığınız firmanın suçu gerekenin yapılmasını istiyorum. Tekrardan iade olarak göndereceğim.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Trendyol Logo Trendyol 1 ay önce

Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır, 7 iş günü içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Talep, öneri ve şikayetlerinizde, canlı yardım'a bağlanarak   çok daha hızlı hizmet alabilirsiniz. Hafta içi 08:30-24:00, hafta sonu 10:00-24:00 saatleri arasında ''Hesabım'' > ''Yardım'' > ''Canlı Yardıma Bağlan'' simgesine tıklayarak canlı yardım kanalına ulaşabilirsiniz. Website: www.trendyol.com Bizi Takip Edin: Facebook Twitter Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler