11 Ağustos
#12412990

Trendyol'dan Gelen Elle Shoes Ayakkabı Koptu

Trendyol alışveriş sitesi aracılığı ile 23 Mart 2019 tarihinde teslim aldığım Elle Shoes marka ayakkabının 17 Haziran 2019'da ön püskülleri ve yan tarafta ki sarmal aksesuar kendiliğinden koptu. 17 Haziran 2019 günü Trendyol canlı destek ile görüşüldüğünde ayakkabının gönderilmesi söylendi. Ayakkabıyı gönderdiğimizde 21 gün bekletip en son gün arayarak ayakkabıda üretici hatası olmadığını, kullanıcı hatası olduğunu söyleyerek ayakkabıyı tekrar gönderdiler.


Ayakkabının püsküllerinde hiçbir yırtık olmadan kopması nasıl bir kullanıcı hatası! Sözde kaliteli diye bir ton para vererek aldığımız Elle Shoes firması kendi ürününün arkasında durmuyor. Ayrıca Trendyol’ un da bu mağduriyeti izlemesi, hiçbir çözüm bulmaması ne kadar basit bir firma olduğunu gözler önüne seriyor!

Fatma Fatma 2.718 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Trendyol Temsilcisi12 Ağustos

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları