Trendyol'da Garantisi Olan Üründe Mağduriyet

Tuğba Tuğba4 gün önce

Trendyol üzerinden 2 yıl garantili olarak aldığım 61 parça çatal bıçak takımında yer alan 1 adet tatlı kaşığı kırılmıştır. (? ) Çelik ürün kırıldı? Ürünü 6 ay bile kullanmadım. Durumu Trendyol'a ilettiğimde analiz için tüm ürünleri gönderin dendi. 1 adet tatlı kaşığı için; 12 adet yemek kaşığı, 12 adet yemek çatalı, 12 adet tatlı kaşığı, 12 adet tatlı kaşığı, 12 adet bıçak göndermemi istiyorlar. 

Ürünleri kullanıyorum. Kullanırken hepsini nasıl göndereceğim. Ben böyle bir şey görmedim. Evde nasıl yemek yiyeceğim. Hem Trendyol'dan hem de Schafer'den şikayetçiyim.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Trendyol Logo Trendyol 4 gün önce

Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır, 7 iş günü içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Talep, öneri ve şikayetlerinizde, canlı yardım'a bağlanarak   çok daha hızlı hizmet alabilirsiniz. Hafta içi 08:30-24:00, hafta sonu 10:00-24:00 saatleri arasında ''Hesabım'' > ''Yardım'' > ''Canlı Yardıma Bağlan'' simgesine tıklayarak canlı yardım kanalına ulaşabilirsiniz. Website: www.trendyol.com Bizi Takip Edin: Facebook Twitter Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler