11 Şubat 2014 #2288142

Trendyol.com'un İndirim Kodu Süresi Bilgilendirme Hatası!

Uzun süredir aktif olarak kullandığım Trendyol.com'dan doğum günüm dolayısıyla çok ince bir davranış olarak 100 TL üzeri harcamalarım için 50 TL indirim kodu verdi. Bende Trendyol.com'a girerek indirim kodumu kontrol ettiğimde 9-11 Şubat tarihleri arasında geçerli olduğunu gördüm. Ben de 9 ve 10 Şubat tarihlerinde kendime uygun birşey bulamadığımdan ötürü bugüne bıraktım şansımı.


Ama sisteme girip alışverişimi yaptığımda 50 TL indirim kodumun olmadığını gördüm. Müşteri Temsilcisi ile yaptığım konuşmada bana kodun 2 gün geçerli olduğunu söyledi.


Eğer 2 gün geçerliyse sitede neden 9-11 Şubat tarihleri arasında geçerli olduğu yazıyordu.Yaptıkları hatadan dolayı neden ben mağdur oluyorum!

Volkan 163 Okunma

Cevaplar

 • Volkan15 Şubat 2014

  Teşekkürler trendyol.com

 • Volkan'ın Teşekkür Mesajı15 Şubat 2014

  Müşteri Temsilcileri tarafından hemen geri dönüş yapılması ve Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuklarından dolayı trendyol.com'a teşekkürlerimi iletirim.

 • Trendyol Temsilcisi11 Şubat 2014

  Sayın Volkan K.'ın şikayeti hakkında Müşterimizle hediye çeki hakkında görüşülerek gerekli bilgiler iletilmiştir. Müşteri memnuniyeti sağlanması açısından gerekli işlemler yapılmış, konu çözüme ulaşmıştır. Trendyol hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

 • Trendyol Temsilcisi11 Şubat 2014

  Sayın Volkan K.'ın şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön