01 Kasım 2016 #6834099

Trendyol.com'dan Yanlış Ürün!

Trendyol'dan defalarca sipariş vermiş olmama rağmen, bugün müşteri memnuniyetini ne kadar önemsemediklerini anlamış oldum. 3 ürün sipariş ettim, ürünlerden biri yanlış geldi. Arayıp planımı verilen tarihe göre yaptığımı, müşteri memnuniyeti için gün içinde şu an zaten stoklarında da görünen ürünü bana kurye ile yollamaları gerektiğini söyledim. Böyle bir prosedürleri olmadığını bildirdiler. Hatalı ürün gönderen kendileri olmasına rağmen, o ürünü geri yollamakla da doğru ürünü tekrar sipariş etmekle de ben yükümlüymüşüm. Daha önce de sipariş ettiğim iki ayakkabıdan biri yanlış gelmişti, fiyat farkı olmadığı ve o da işimi görebileceğinden bu hatayı tüm iyi niyetimle bildirmemiştim. Anlıyorum ki bu firmaya iyi niyetle yaklaşmak hataymış. Eğer gerçekten müşteri memnuniyetini umursayan bir firma olsalardı bu durumda inisiyatif kullanıp yardımcı olurlardı. Tek kelime ile fiyasko.

Elif 425 Okunma

Cevaplar

  • Elif01 Kasım 2016

    hiçbir konuda yardımcı olmadınız, bilgilendirme yapmanızın ne anlamı var mağdur ettiğiniz müşteri için. Benim istediğim ürün elime ulaşmıyor, üstüne bir de evimde siparişini vermediğim yanlış bir ürün var. Sürekli olarak ezberlenmiş aynı sözlerin söylenmesinden başka bir şey duymadım sizlerden. Müşteri memnuniyetini ezberlediğiniz cevabı yazacak kadar önemsiyorsunuz, müşterinin sorunun çözülüp çözülmediği önemli değil sizin için. Başka bir firma olsa bugün defalarca hatalarını telafi etmek için aramışlardı. Yazık!

  • Trendyol Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili tarafınıza gereken bilgilendirme yapılmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön