21 Şubat 2018
Yorum Yap
#10156368

Trendyol.com'da Hatalı Ürün Geldi

Son yaptığım online alışveriş sonrasında Trendyol'u bir daha kullanmayı düşünmüyorum. Bir davette giymek için bir mont sipariş etmiştim. Ulaşma süresinde bir sıkıntı yok fakat hatalı ürün gelmiş. Bir daha iade işlemleri ile uğraşmak zorunda kalarak asıl sipariş ettiğim ürünün gönderilmesini rica ettim. Tamam denildi. Daha sonra gelen mail ise ürünü tedarik edemediklerini ve bu nedenle paranın iade edileceğiydi. Hem zaman hem de para sıkıntısı çekmekle kalmayıp hazırlık sürecinde mağdur oldum. Bu hiç adil değil.

Gökçe Gökçe 555 Okunma

Cevaplar

  • Trendyol Temsilcisi21 Şubat 2018

    Değerli Üyemiz Şikayetiniz hakkında görüşülmek istenmiştir. Sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinizden ulaşılamamıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  • Trendyol Temsilcisi21 Şubat 2018

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları