06 Şubat 2014 #2278626

Trendyol.com Ürün İadesi Sonrasında Paramın Ödenmemesi

16229645 sipariş numarası ile yaptığım alışveriş sonrasında kemik rengi etek/ceketin iadesini yaptım fakat Trendyol.com tarafından kemik eteğin iadesi gerçekleşmedi. Yazışmalardan iki hafta sonra kemik eteğin iadesi yapıldı fakat bu süreçte bu sipariş içinde yer alan montunda iadesini yaparak firmaya mail yolu ile faturamı Trendyol.com'a kemik rengi etek/ceketin iadesi sırasında iletmemden dolayı iadeyi faturasız gönderdiğimi mail yoluyla bildirdim.


Benden montun kargo takip numarası ve siparişin çıktısını imzalayarak firmaya göndermemi istediler. Aynen bu şekilde yapıp kendilerine bilgi verdim. 2 Aralık 2014 günü iadesini yaptığım montun hala para iadesini beklemekteyim.

Serap 50 Okunma

Cevaplar

 • Serap24 Şubat 2014

  trendyol.com şirketinden hala cevap alabilmiş değilim.

 • Serap10 Şubat 2014

  Şikayetim sonrasında arandım, paramın iadesi için en kısa sürede dönüş yapılacağı bildirildi. Hala iadeyi beklemekteyim.

 • Trendyol Temsilcisi06 Şubat 2014

  Sayın Serap K.'un şikayeti hakkında; Müşterimizle siparişi hakkında telefon ile görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanması açısından ön bilgilendirme yapılmıştır ,konuyla ilgili gerekli işlemler tamamlandıktan sonra kendisine tekrar bilgilendirme yapılacaktır. Trendyol hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

 • Trendyol Temsilcisi06 Şubat 2014

  Sayın Serap K.'un şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön