21 Şubat 2013 #1646479

Trendyol.com Müşteri Hizmetleri Ve Kargo Tarafından Mağdur Bırakıldım!

Trendyol üzerinden aldığım ürünün ulaştırılmasını sağlamakla için hergün çağrı merkezi arayarak görüşmem gerekiyor. Kullandıkları kargo şirketi Yurtiçi kargo, firma elemanları hergün saat 19. 00-21. 00 arası geldiklerini iddia edip beni bulamadıklarından ürünü teslim etmediklerini bildiriyor.


Bu saatlerde çalışan bir kargo firması duydunuz mu? Trendyolu ürünü ulaştırılması için 4 gündür arıyorum ve bana verdikleri 3 cevap karşınızda, müşteri hakkı veya müşteriye saygı nerede kaldı peki? Sizce bunlar çözüm önerileri mi?


1) Yurtiçi kargoyu bilgilendiriyoruz
2) Kargo için yurtiçi kargoyu arayın
3) Ürünü iade edin

Zeynep 79 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep22 Şubat 2013

    Sayın yetkililer, Bir önceki iletimde bahsettiğim ürünüm halen Trendyol ve Yurtiçi kargodan teslim edilmemiştir. Çağrı merkezindeki arkadaşlar ne kadar yadımcı olmaya çalışsa da yine "ürünü iade edin" seçeneğini öneriyor. Ben neden iade etme seçeneğini seçmek için önce alışveriş yapıp, kargo parasını da ödeyip sonra 5 gündür ürünümü sürekli takip edeyim. Lütfen artık bu tip seçeneklerle gelinmesin ve ürün teslim edilsin. Trendyol gibi bir firmaya yakışmayan örtbas edici öneriler olarak görüyorum bunları. İşlemi çözmeye çalışmadan kolaya kaçmaktan başka birşey değil. Trendyol yöneticilerine soruyorum benim yerimde siz müşteri olsaydınız ne yapardınız?

  • Zeynep21 Şubat 2013

    Sayın Müşteri Hizmetleri Departmanı, Bugün benimle gerçekleştirilen bir görüşme ve bilgilendirme olduğu doğrudur. Ancak bahsedilen müşteri memnuniyeti ancak gerekli işlemler fiziki olarak harekete geçirilip bugün içinde ürünün teslim edilmesiyle gerçekleşecektir. Bilgilerinize sunar, yardımlarınızı için teşekkür ederim.

  • Trendyol Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Zeynep Ş'nin şikayeti hakkında; Müşterimizle siparişi hakkında görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanması açısından gerekli işlemler yapılmış ve bilgilendirilmiştir. Trendyol hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön