29 Ocak 2014 #2264055

Trendyol.com İade Sürecindeki Aksama

31/12/2013 tarihli 16851968 sipariş no'lu siparişimde bulunan ürünlerin tümünü iade etmeme rağmen eksik ödeme yapıldı. İadesini yaptığım 3 ürünün 2 sinin ödemesi yapıldı. 3. ürün ve kargo bedeli ödenmedi. Yaptığım görüşmelerde ilgili departmanla görüşüldüğü ve işlemlerimin sürdüğü bilgisi verildi.


Bugün itibari ile (29/01/2014) herhangi bir geri dönüş yapılmadı. Konuyla ilgili defalarca bilgi istememe rağmen çok kayıtsızlar. Müşteri memnuniyetinin önemini sorguluyorum açıkçası.

Leyla 67 Okunma

Cevaplar

  • Leyla05 Şubat 2014

    Konuyla ilgili sadece tlf görüşmesi yapılmış,herhangi bir geri ödeme yapılmamıştır.Dolayısı ile firma mağduriyetimi gidermemiştir.

  • Trendyol Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Leyla K.'nın şikayeti hakkında; Müşterimizle siparişi hakkında telefon ile görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanması açısından ön bilgilendirme yapılmıştır ,konuyla ilgili gerekli işlemler tamamlandıktan sonra kendisine tekrar bilgilendirme yapılacaktır. Trendyol hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

  • Trendyol Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Leyla K.'nin şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön