Trendyol Yanlış Ürün  Eksik Ürün  Para İadesi

Sena Sena16 Şubat 20:14

 370507177 teslimat numaralı siparişimde 2 adet ahşap tuvalet kağıdı 2 adet ahşap mumluk sipariş ettim. 4 ürünümün toplam bedeli 180 TL tutmakta. Siparişim bana geldiğinde 1 adet ahşap tuvalet kağıdı 1 adette raf olacak şekilde toplam 2 urun geldi. Benim sipariş ettiğim 1 urun doğru 1 urun farklı 3 üründe eksik geldi. Trendyol ile iletişime geçtiğimde bu durum için özür dilediler gelen ürünlerin geri iadesini istediler ve ödediğim urun ücretini iade edeceklerini söylediler. Bana 88 TL iade ettiler ama toplam ürünlere 188 TL ödediğimi çok küçük bir matematik hesabi ile anlayabilirlerdi. Hem ürünlerim gelmedi, hem 100 TL gibi küçük rakamların üstüne konacak kadar çirkin davranışlar sergilendi. Trendyol'un bu durumu acilen çözmesini kendilerine karşı olan güven ve hassasiyet duygumu yok etmemelerini rica ediyorum. Ne kadar ödediğimi, bana ne geldiğini anlayacak kadar büyük bir firma olduğunu düşünüyorum. Çok sinirli ve çok üzgünüm.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Sena 17 Şubat 09:16

Bir haftadır canlı yardıma bağlanarak destek almaya çalışıyorum zaten, kimsenin yardımcı olduğu yok! Daha da kötüsü Instax makinesi almak istiyorum ama başka bir sipariş olusturmayada korkuyorum yine eksik mi gönderirsiniz hiç mi göndermezsiniz ne yaparsınız acaba? Mağduriyetimin hemen giderilmesini talep ediyorum.

Trendyol Logo Trendyol 17 Şubat 09:02

Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır, 7 iş günü içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Talep, öneri ve şikayetlerinizde, canlı yardım'a bağlanarak   çok daha hızlı hizmet alabilirsiniz. Hafta içi 08:30-24:00, hafta sonu 10:00-24:00 saatleri arasında ''Hesabım'' > ''Yardım'' > ''Canlı Yardıma Bağlan'' simgesine tıklayarak canlı yardım kanalına ulaşabilirsiniz. Website: www.trendyol.com Bizi Takip Edin: Facebook Twitter Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler