15 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10793831

Trendyol Vadettikleri Kırık Ürün Teminini Yapmıyorlar

25 Temmuz tarihinde #S71524863 sipariş numaralı ürünün tek bir tabağının kırık çıkması üzerine ürünle birlikte gönderilen hasarlı ürünün teminini yapacaklarına dair notta belirtilen üzere hasarlı ürünün, faturanın resmini belirtilen mail adresine göndererek bu ürünün hediye olduğunu belirtip kırık parçanın temini yapılamayacaksa iade etmeyi planladığımı belirttim.


Müşteri hizmetleri 29.07.2018 tarihinde en kısa zamanda döneceklerini söylemelerine rağmen olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapmadı. Trendyol'a iade süresinin bitmesinin mi beklendiğini ya da niçin geri dönüş yapmadıklarını sorduğum mailime cevap bile verilmedi. Alış esnasındaki ilgi alaka ve bilgilendirme maillerinin aksaklıklar hususunda olmamasının açıklaması nedir, niçin karşımda muhatap bulamıyorum?

Fatma Fatma 390 Okunma

Cevaplar

  • Trendyol Temsilcisi16 Ağustos 2018

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler