Trendyol Ürünün Verilen Özellikleri İle Ürün Uyuşmuyor!

Nur Nur21 Şubat 22:52

Trendyol'dan aldığım Philips Lumea brı/921 advanced isimli ürün özellikleri bakımından Philips sc1998 ve 1999 isimli ürünler gibi yansıtılıp aslında sc 1997 isimli üründür. Yanında düşük bütçeli bir hediye vererek ürün farklı bir isimle adlandırılmıştır. 

Fakat ürünün kutusunda da (görselde belirttiğim gibi) sc 1997 olduğu görülmektedir. Ürün açıklamasında ürünün hassas bölgelere de uygulanabileceği yazdığı halde başlıkların üzerinde ki görsellerden de anlaşıldığı üzere hassas bölgeye ait bir başlık bu üründe mevcut değildir. 

Kullanım kılavuzunda ki bilgilere göre de hassas bölgenin ayrı bir başlığı vardır ve bu üründe o olmamasına rağmen ürün açıklamasında hassas bölgeyi de baz alarak müşteriyi yanıltmaktadırlar. Ürünü görüp başlıkların işlevinin görsellerden yetersiz olduğunu anlayıp teslim edildiği gün iade işlemi yaptım (14 şubat 2020) firmanın açıklaması eksik ve yanlış olduğu halde çeşitli bahaneler ile iade işlemim red edilmiştir. Ürüne hiçbir şekilde dokunmadan iade ettiğim halde ismi ve özellikleri yanlış yansıtılan ürünü almaya mecbur bırakılıyorum. 

Ürünün belirtilen işlevleri yerine getirmesi mümkün değil çünkü verilen özellikler diğer ürünlere ait fakat ismi farklı verildiği için anlamak mümkün değil canlı destek hizmetinden yardım almaya çalışıp gerekli ilgiyi de bulamayıp daha da mağdur olmuş durumdayım iade sebebi olarak hiç dokunmadığım halde hijyen bahanesi öne sürülmüştür. Maddi manevi olarak zarar görmüş durumdayım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Trendyol Logo Trendyol 22 Şubat 09:41

Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır, 7 iş günü içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Talep, öneri ve şikayetlerinizde, canlı yardım'a bağlanarak   çok daha hızlı hizmet alabilirsiniz. Hafta içi 08:30-24:00, hafta sonu 10:00-24:00 saatleri arasında ''Hesabım'' > ''Yardım'' > ''Canlı Yardıma Bağlan'' simgesine tıklayarak canlı yardım kanalına ulaşabilirsiniz. Website: www.trendyol.com Bizi Takip Edin: Facebook Twitter Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler