4 g
Yorum Yap
#11445257

Trendyol Ürünümü Kurye Motordan Düşürdü!

Trendyol'dan 2 tane ürün aldım kurye motordan düşürmüş ürünlerim ulaşamadı bana. Aradım Trendyol'u görüştüm ya para iadesi yapılacak ya da ürünler mevcutsa tekrar gönderilecek dendi. Bende ürünler gönderilsin istedim daha biraz önce aradım para iadesi yapılacağı söylendi. Ürünler var tükenmemiş bedeni var ama ürün yollanmıyor ısrarla. Ben o ürünleri indirimde aldım şimdi tekrar alsam daha pahalıya gelecek bana ben daha fazla para neden vereyim imkansız bir durum değil tekrar ürün yollanabilir bana ve ayrıca Elite müşteriyim. Sürekli alışveriş yapıyorum ve çevremde bir sürü eşim dostum da alıyor teşvik ediyorum. Ben bu hareketle memnuniyetsizlik yaşıyorum müşteri memnuniyeti diye bir şey var kargonun hatası yüzünden ben neden fazla para vereyim? Haksızlık bu daha önceleride bir çok defa kusurlu hatalı ürün geldi ama hiç şikayet sitelerine yazmadım sorun çıkarmadım. Tekrar söyledim ürünlerim yollansın diye itiraz ettim ediyorum.

İlknur İlknur 511 Okunma

Cevaplar

  • İlknur4 g

    Bu kadar kısa sürede geri dönmeniz içinde teşekkür ederim. Sonuçta inşallah güzel olur.

  • İlknur4 g

    Ben zaten müşteri hizmetleriniz ile görüştüm görüştüğümü de yazdım. Müşteri hizmetlerinde benimle ilgilenen kişi ye ben bu karara itiraz ediyorum bunu nereden yazabilirim söyleyebilirim dedim o kişi bana ben iletirim şikayetinizi dedi ama ben böyle havada kalabileceğini hissettim ve düşündüm ona söyledim o zaman şikayetim var a yazabilirsiniz dedi bende yazdım buradan.

  • Trendyol Temsilcisi4 g

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler