Trendyol Ürünüm Kırık Geldi, Değişim İçin Yardımcı Olunmadı

Keziban Keziban2 gün önce

Trendyol'dan Mudo'nun bardaklı sürahi 2 tane sipariş verdim. Bir tanesinin bardağı kırık geldi. Fotoğraf gönderdim. Ortalıkta virüs var dışarı çıkamıyoruz. Ayrıca kargo bana uzak 2 minibüs değişmem gerekiyor dediğim halde ısrarla kırık bardağın parçaları ve sürahiyi onlara geri gönderirsem ücret iadesi yapacaklarmış.

Benim siparişim bana teslimat zamanı ve anında onları aradığım zaman ortada buna rağmen ısrarla kırık bardağı geri istemelerini anlamıyorum. Kargocuya tutanak tutturdun diyor. Kargocu beklemiyor ki verip gaza basıp gidiyorlar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Trendyol Logo Trendyol 2 gün önce

Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır, 7 iş günü içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Talep, öneri ve şikayetlerinizde, canlı yardım'a bağlanarak   çok daha hızlı hizmet alabilirsiniz. Hafta içi 08:30-24:00, hafta sonu 10:00-24:00 saatleri arasında ''Hesabım'' > ''Yardım'' > ''Canlı Yardıma Bağlan'' simgesine tıklayarak canlı yardım kanalına ulaşabilirsiniz. Website: www.trendyol.com Bizi Takip Edin: Facebook Twitter Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler