12 Ocak
Yorum Yap
#11434956

Trendyol Ücret İadesinin Gecikmesi!

111040703 numaralı ürün iadesi yapıldığı halde 2 haftadan fazladır ücret iadesi için bekliyorum. Tam 5 kez aradım ama hiçbir netice alamadım. Mailime hazır metinler yollanıyor, ilgileniyorlarmışçasına fakat ücret iadesi yok.


Daha önce de kargo 3 hafta bekletmişti iptal istemiştim artık gelmesin bir zahmet diye. Bunu telafi edeceklerine bir de onlar ürün elimize ulaşsın 2-10 gün bekleteceğiz dediler.


Şimdi de ürün ellerine ulaştığı halde yasal süreci aştılar. Biz ürünü 3 hafta sonra iade etsek almazlar ama yasal süreç deyip. Şu son bir aydır psikolojim bozuldu. Yazıklar olsun size.

Sailormoon Sailormoon 538 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Sailormoon12 Ocak

    Müşteri hizmetleriniz sorunlarımıza çare olsa zaten buralara yazmayız. Ayrıca otomatik mesaj atıp durmayın. Mail kutusu ya da şikayet var sizin otomatik mesajlarınıza dolu. Otomatik mesaj atmaktan başka yapacağınız hiçbir şey kalmamış belli ki

  • Trendyol Temsilcisi12 Ocak

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler