Trendyol  Tahta Tarak sahte Ürün

Derya Derya1 ay önce

Trendyol vasıtasıyla sipariş verdiğim nashi Şampuan'in sahtesi gönderildi. 8 yıldır nashi kullanırım. Bugün ilk kez kullanayım dedim. Saçlarım yapış yapış, sönük, nashiye has o koku, yapısından eser yok, bunu anlayacak kadar tecrübeliyim. Zaten analizi de gerçekleşecek.

195 TL alarak sahte ürün gönderme cesaretini nereden aldıklarını Tüketici Hakem Heyeti'ne savunmalarında göreceğiz, tüm hukuki haklarımı gizli tutuyorum. Bu konuyla bu sefer fena uğraşacağım, insanların sırtından bu şekilde haksız para kazanmanın cezasını artık birileri çekmeli. Bu arada ayrıca Trendyol'u da bu konuda değerlendirmeye alacağız.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Trendyol Logo Trendyol 1 ay önce

Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır, 7 iş günü içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Talep, öneri ve şikayetlerinizde, canlı yardım'a bağlanarak   çok daha hızlı hizmet alabilirsiniz. Hafta içi 08:30-24:00, hafta sonu 10:00-24:00 saatleri arasında ''Hesabım'' > ''Yardım'' > ''Canlı Yardıma Bağlan'' simgesine tıklayarak canlı yardım kanalına ulaşabilirsiniz. Website: www.trendyol.com Bizi Takip Edin: Facebook Twitter Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler