4 g
Yorum Yap
#11445725

Trendyol Siparişim Teslim Edilmedi!

Trendyol'dan satın aldığım S86108213 numaralı sipariş, Aras Kargo tarafından bana teslim edilmesi gerekirken, iade kargoları ile birlikte tedarikçi firmaya geri gönderilmiş. Depo görevlisi kargoyu teslim alıp, ürünleri iade girişi olarak stoklara girmiş. Trendyol'a girip, siparişime bakıyorum, teslim edildi görünüyor, ortada kargo yok. Aras Kargo iade edildi diyor, ortada iade ödemesi yok.


Tüm durumu Trendyol'a anlattım. Kargo firmasındaki işlemi yapanın, tedarikçi de kargoyu teslim alıp, iade olarak giriş yapanın isim ve telefon bilgilerini verdim. Adamlar; " Trendyol bizi arasın, durumu anlatalım, sorun büyütülecek bir şey değil" diyorlar. Trendyol hala olayı çözüp, iade ödemesini yapamadı. "En kısa zamanda çözülecek" miş. Kriz yönetimi yok, müşteri mağdur.

Talar Talar 293 Okunma

Cevaplar

  • Talar2 g

    15 gündür uğraştığım iadeyi, dün şikayetvar.com a yazdım, bugün iadem yapıldı.

  • Trendyol Temsilcisi4 g

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler