Trendyol Serspor'dan Siparişim Gönderilmedi!

Aziz Aziz4 gün önce

Trendyol üzerinden 18.03.2020 tarihli S256901449 numaralı 65 kg yaylı dambıl halter ağırlık seti siparişim bu tarihe kadar hala kargoya verilmedi. Her aramamda hazırlık sürecinde olduğu belirtilen ürün nasıl oluyor da bir türlü kargoya verilemiyor. Bu saatten sonra verilse bile tarafıma ulaşma sürecini bekleyeceğim. Müşteri memnuniyetini zaten geçtim, ne yazıktır ki firmanın adını zedeliyorsunuz. Trendyol'dan da Serspor'dan da yaptığım son alışveriştir bu.

Cevaplar

profile-icon Aziz 4 gün önce

Mesajları okuyarak cevap yazın. Kopyala yapıştır yaparak şikayetlere cevap verildi gibi göstermeniz acizliktir. Defaten canlı yardım ile de iletişime geçtim. Bugün kargo da yarın kargo da diye oyalıyorsunuz. Sınırsız alışveriş yaptığım sayfanızdan tek bir kibrit çöpünü bile almam bu saatten sonra.

Trendyol Logo Trendyol 4 gün önce

Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır, 7 iş günü içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Talep, öneri ve şikayetlerinizde, canlı yardım'a bağlanarak   çok daha hızlı hizmet alabilirsiniz. Hafta içi 08:30-24:00, hafta sonu 10:00-24:00 saatleri arasında ''Hesabım'' > ''Yardım'' > ''Canlı Yardıma Bağlan'' simgesine tıklayarak canlı yardım kanalına ulaşabilirsiniz. Website: www.trendyol.com Bizi Takip Edin: Facebook Twitter Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Berke 3 gün önce  

    Ben de 18 Mart tarihinde aynı ürünü aldım ve hala elime ulaşmadı, müşteri hizmetlerini aradığımda geçiştiriyorlar, ne yapacağım bilmiyorum.

  • profile-icon Taylan 3 gün önce  

    Aynı ürünün 45 kg olanını sipariş ettim 10 gün bekledim mecburen iptal ettim. Belli ki Trendyol bir kalpazanlığın ortağı. Ne güzel iş iki hafta parayı kullan ürünü verme aramalarda geçiştir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler