11 Eylül
#12570683

Trendyol Satış Sonrası Destek Vermiyor, Mağdur Etti!

Trendyol'u kadar satış ahlakına ve müşteri memnuniyeti anlayışın adagio olmayan bir e-ticaret sitesi görmedim müşteriyi aptal zannediyorlar, ilk kez sitelerini kullanarak verdiğim siparişimi hem farklı adrese hem de istememesine rağmen 18 yaşından küçük reşit olmamış yeğenime teslim ettiler bu yasal olarak uygun değil, bu durumu iletip ürün kutusunda ezikler mevcut olduğunu ve ürünün teslim edildiği adrese Horoz Lojistik kargo görevlisini göndermelerini hasar tespit tutanağı tutmasını istedim.


Ayrıca ürünü 2 ayrı adrese taşıyarak 100 TL nakliye ücreti ödedim bu yaşadığım mağduriyetlerimi Trendyol'u umurumda olmadı 15 TL'lik bir hediye kuponu ile konuyu geçiştirmek istedi, ürünü 10 gündür açamadım eğer üründe bir hasar çıkarsa ürün teslimat adresinden farklı bir adrese ve reşit olmayan kişiye istemediği halde teslim edildiği için hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceğim hemen geri dönüş yapıp telefonumdan arayın ve yaşadığım mağduriyetleri telafi edin aksi takdirde mesafeli satış sözleşmesini ihlal ettiğiniz için Tüketici Hakları Hakem Heyeti'ne hemen yeter.

Fatih Fatih 2.829 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Fatih'in Teşekkür Mesajı3 g

    Soruna kısmen çözüm sunuldu teşekkürler...

  • Trendyol Temsilcisi4 g

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

  • Fatih09 Eylül

    Trendyol yaşadığım mağduriyeti telafi edip sorunu çözmedi müşteri memnuniyeti asla yok ilk ve son siparişim oldu sorun için hemen memnuniyet sağlanmazsa Tüketici Hakları Hakem Heyeti'ne mesafeli satış sözleşmesine uyulmadığı siparişin teslimat adresinden farklı bir adrese gönderildiğini ve reşit olmayan birine istememesine rağmen teslim edildiğini gerekçe göstererek hemen başvuracağım yeterince oyaladınız artık dönüş yok.

Ziyaretçi Yorumları