Trendyol Paramı İade Etmiyorlar

Gökhan Gökhan28 Mayıs 14:33

1 nisanda aldığım ürün Yurtiçi Kargo`nun kedi kafasına göre iade ettiği ürünümün ücreti hala iade edilmedi 10 defa kendilerini arayıp şikayet formu oluşturduğum halde. Ne geri dönüş yapıyorlar ne de iademi gerçekleştiriyorlar. Şu anda param geri iade edilmediği halde bankaya 2 aydır ödeme yapıyorum. Onlar yüzünden ben bu ödemeyi yapmak zorunda değilim. Sorumsuzluk diz boyu.

Cevaplar

profile-icon Gökhan 05 Haziran 12:22

7 iş günü geçti Ne arayan var Ne Soran? Parama El koydular geri ödemesini yapmıyorlar. Hakkımı mahkemede arayacağım artık.

profile-icon Gökhan 28 Mayıs 15:02

Defalarca tarafımca arandı, hiçbir dönüş alınamadı ve hala paramı odemediniz? Kaç defa aramam gerekiyor sizi parası kaybolan benim parama el koyan sizlersiniz 1.5 aydır bir sorunu çözemediniz. Koskoca firma bu parayı odiyemiyor ve 1.5 ayda sorunu çözemiyorsa, sorunu ilk kendinizde arayın daha sonra çalıştığınız kargo firmasında arayın. Google haritalarında 1yıldız almış devamlı kargo kaybeden iletmeyen getirmeyen firmayla hala çalışmakdasınız. Bence kendiniz oturup bir düşünün. 7 iş günü içerisinde param iade edilmediği vakit Hakkınızda dava açılacaktır. Yeter bu kadar bekledigimiz.

Trendyol Logo Trendyol 28 Mayıs 14:59

Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır, 7 iş günü içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Talep, öneri ve şikayetlerinizde, canlı yardım'a bağlanarak   çok daha hızlı hizmet alabilirsiniz. Hafta içi 08:30-24:00, hafta sonu 10:00-24:00 saatleri arasında ''Hesabım'' > ''Yardım'' > ''Canlı Yardıma Bağlan'' simgesine tıklayarak canlı yardım kanalına ulaşabilirsiniz. Website: www.trendyol.com Bizi Takip Edin: Facebook Twitter Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Harun 31 Mayıs 10:41  

    Kaymakamlık ta Tüketici Hakları var oraaı ile iletişime gevin derim.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler