2 g
Yorum Yap
#11445429

Trendyol Paket Bana Ulaşmadan İade Oldu!

Trendyol'dan satın aldığım ürün Aktif İleti ile gönderildi, gönderi aşamalarını netten takip ettim, paket bana ulaşmadan iade oldu mesajını gördüm. Trendyol'u aradım, aynı gün teslimat vaadiyle gönderilen ürün niçin hala ulaşmadı ve niçin iade görünüyor diye sorunca aldığım yanıt " adres karışık gelmiş o yüzden iade olmuş" oldu!


Güleyim mi ağlayayım mı bilemedim. Niçin Trendyol bu şirketle çalışıyor bu resmen müşteriyi mağdur etmeye çalışan bir şirket. Alışveriş esnasında kargo seçme seçeneği olmadığından Trendyol resmen kendine zarar veriyor çünkü bu son tecrübeden sonra oradan kolay kolay alışveriş edebileceğimi sanmıyorum zira kargo teslimatım tekrar Aktif İleti ile yapılabilir!

Evren Evren 325 Okunma

Cevaplar

  • Trendyol Temsilcisi2 g

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler