06 Eylül
Yorum Yap
#10870563

Trendyol Müşteriyi Kandıran Müşteri Destek Ekibi!

Elite üyeyim ve çok kez alışveriş yaptım ama daha önce bu kadar müşteriyi kandıran bir müşteri yönetimiyle karşılaşmadım. Aldığım çizme kusurlu çıktı. Ürün doğru gelseydi severek kullanacağımı bu sebeple ürünün tedariğini talep ettim. Ama detayına gelecek olursak bu ürünü 24 Ağustos'ta 203 TL'ye almıştım ve ben bu ürünü kargodan alıp inceleyene kadar bunu görene kadar 30 Ağustos olduğunda bu ürün, 299 TL'ye çıkmıştı. Ürünü iade edip, yeniden sipariş etmek istesem 99 TL fazla verecektim sırf depoda yapılan bir hata sebebiyle ve sevdiğim ürün için. Bunu açıklamama rağmen anlamadılar ve anlayacaklarına da inanmadığım için, 299 TL'lik çizmeden de sipariş verdim ve o ürün de geldi.


Elimde hem kusurlu hem de doğru gelen 2 çift çizme varken yani kendi tedariğimi kendim sağlamış iken, durumu anlattığımda, her ikisini de göndermemi bana doğru ürünü göndereceklerini ilettiler ama 2 ürün de ellerine geçince müşteriyi kandırıp şu an stokta yok yeniden sipariş verin diye yönlendirdiler. Oysaki kargo gönderi kodu üzerinden bana tedariği sağlayacaklarını vaat etmişlerdi. Ve şimdi ürünler ellerine geçtiği için maillere bile geri dönmüyorlar.

Yasemin 615 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin'in Teşekkür Mesajı11 Aralık

    Süreçte konuştuğum tüm müşteri temcilcilerinin yaklaşımının tam aksine buradaki paylaşımım sonrasında bana ulaşan yetkili sorunumu çözdü, beni anlamaya çalıştı ve anladı, ve 2 dakika içerisinde problemim halloldu. Tabii ki keşke buraya yazmaya gelene kadar ki süreci yaşamasaydım ama, buraya yazdıktan sonra ulaşan temsilcinin yaklaşımı o kadar iyiydi ki, her kimse teşekkür ediyorum.

  • Trendyol Temsilcisi06 Eylül

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler