4 g
#12571029

Trendyol Müşteri Kandırıyor Yorum Yayınlamıyor

160487861 Teslimat numaralı alışverişime yorum yaptım fakat yayınlamıyorlar. Hem satıcı hem de ürün hakkında yorum yaptım fakat Trendyol müşteri kandırmak ve satıcıları korumak adına yorum ve değerlendirmeleri yayınlamıyor ve ben aynısını defalarca yaşadım. Önceki yaşadığımda belki 20 defa aradım en sonunda çaresiz kalınca yayımladılar fakat şimdi artık uğraşmak istemiyorum. Olumsuz düşünce ve değerlendirmeleri zorla yayınlıyorlar (bir 20 defa ararsanız).


Bu arada yorumumda en ufak argo kelime bile bulunmamaktadır fakat ne yaparsanız yapın yayınlamıyorlar. Aldığım ürün 160487861 teslimat numaralı bir ayakkabı Bambi satıcılı bilginiz olsun her şey kötü özellikle memnuniyet. İşi yokuşa sürmeden öteki müşterilerin kandırılmaması ve daha iyi bir alışveriş adına yorum ve değerlendirmemin derhal yayınlanmasını istiyorum derhal.

Emre Emre 2.493 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Trendyol Temsilcisi4 g

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler