13 Eylül
Yorum Yap
#10900461

Trendyol -Macbook Air Sipariş İptali!

s74188546 numara ile şirketinizden Apple Macbook Air satın aldım. Siparişim ise sabah iptal oldu ve çağrı merkezinizi aradığımda ürünün tedarikçi şirket tarafından sağlanamadığı bilgisi verildi. Oysaki Trendyol uygulamasında sabah iptal edildiğini görünce ilgili şirketin (aracı şirket olan Vizyon Bilgisayar) telefon numarasından kendilerini aradım ve aynı ürünü almak istediğimde ellerinde olduğunu ve fiyatının ise 6.000 TL olduğu bilgisi verildi. Ben ise 4.850 TL satın almıştım.


Apple şirketi ürünlerinde fiyat artışı yaptığı için haksızlık yaparak siparişi iptal ederek pahalı bir fiyata satmak istemekteler. [email protected] adresine gönderdiğim sesli dosyada ise Vizyon Bilgisayar ile yapmış olduğum telefon görüşmesinin kaydını ayrıca gönderdim.


Dinleyebileceğiniz üzere şirketin yetkilisi elinde stok bulunduğunu ancak 6.000 TL'ye verebileceğini ifade etmektedir. Dolayısıyla şirket elinde stoğu bulundurmakta ancak bilerek satmamaktadır.


Bu konuda şirketiniz nezninde acilen aksiyon alınarak ürünün tarafıma icap ve kabul içerisinde tedarik edilmesini aksi takdirde hukuki olarak haklarımın kullanılmak üzere saklı olduğunu belirtmek isterim.

Comert 1.528 Okunma

Cevaplar

  • Trendyol Temsilcisi13 Eylül

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları