06 Aralık 2018
Yorum Yap
#11258116

Trendyol Kusurlu Ürünü Tekrar Kusursuz Gibi Yolladılar!

Trendyol sitesinden aldığım 010083-27158 numaralı Mavi markalı ürün tek kolunda dikiş kusurlu olarak geldi. Ürün giyilebilecek gibi değildi. İadesini yaptım. Kusurlarına rağmen ürünün kalitesini beğendiğim için tekrar aldım. Kusurlu olarak iade ettiğim ürünü aynı şekilde tekrar yollamışlar. Trendyol'dan güvenerek alışveriş yapıyordum ama bu durum beni gerçekten şaşırttı. Mavi gibi kaliteli bir markaya da bu durumu hiç yakıştıramadım. Ürünü ne kadar beğensem de artık almayı düşünmüyorum. Sadece ürünün iade için kontrolden geçirildiği halde tekrar bir müşteriye gönderilmesi bu iki güvenilir markaya da yakışmadı.

Havva Havva 3.025 Okunma

Cevaplar

  • Havva06 Aralık 2018

    Trendyol sitesinden aldığım 010083-27158 numaralı Mavi markalı ürün tek kolunda dikiş kusurlu olarak geldi. Ürün giyilebilecek gibi değildi. İadesini yaptım. Kusurlarına rağmen ürünün kalitesini beğendiğim için tekrar aldım. Kusurlu olarak iade ettiğim ürünü aynı şekilde tekrar yollamışlar. Trendyol'dan güvenerek alışveriş yapıyordum ama bu durum beni gerçekten şaşırttı. Mavi gibi kaliteli bir markaya da bu durumu hiç yakıştıramadım. Ürünü ne kadar beğensem de artık almayı düşünmüyorum. Sadece ürünün iade için kontrolden geçirildiği halde tekrar bir müşteriye gönderilmesi bu iki güvenilir markaya da yakışmadı. Her iki siteden de alışveriş yaparken artık 40 kez düşünürüm. İyi günler dilerim.

  • Trendyol Temsilcisi06 Aralık 2018

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları