Trendyol Küpe İadesi Yapılmadı!

Merve Merve1 hafta önce

Trendyol'dan aldığım küpeyi beğenmedim hemen sabah kargoya verip iade ettim. İade ürün kullanılmıştır diye reddedildi. Ben Trendyol'da iade kolaylığı var sorun olmuyor diye alışveriş yapıyorum. Herkes bütün yorumlarda aldığı ürünü beğenmediğinde iade ettiğini yazıyor küpede dahil. Bende ürün görseldeki gibi olmadığı için iade ettim kullanma durumu olmadı. Trendyol müşteri hizmetlerini ilk 2 aramamda ürün gelince tekrar geri göndermemi söylediler gelir gelmez açmadan geri gönderdim. 3. Aradığım temsilci beni mağdur etmemek için tekrar değerlendirilsin diye öyle demişlerdir iade olmuyor dedi. Yani sizi oyalıyoruz demek istiyor. Ürünün iadesi olmayabilir orada belirtsinler ben ona göre alıyor muyum? Almıyor muyum karar vereyim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Merve 5 gün önce

Verilen cevap bu hemen hiç beklemeden iade ettiğim ürüne verilen cevap bu kullanmışım. Uyarı yapın bu zamana kadar hiçbir üründe sorun olmuyordu. Bu saatten sonra Trendyol'dan da bir şey alırken iadenin garanti olmadığını göz önünde bulundurun.

Trendyol Logo Trendyol 1 hafta önce

Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır, 7 iş günü içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Talep, öneri ve şikayetlerinizde, canlı yardım'a bağlanarak   çok daha hızlı hizmet alabilirsiniz. Hafta içi 08:30-24:00, hafta sonu 10:00-24:00 saatleri arasında ''Hesabım'' > ''Yardım'' > ''Canlı Yardıma Bağlan'' simgesine tıklayarak canlı yardım kanalına ulaşabilirsiniz. Website: www.trendyol.com Bizi Takip Edin: Facebook Twitter Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler