Trendyol İnsanları Mağdur Edip Dönüş Yapmıyor

Arçin Arçin1 hafta önce

Trendyol insanları mağdur ediyor! Hiçbir şekilde çözüm sunmuyor devamlı canlı desteğe bağlanıyorum aynı bekleyin bekleyin 5 ay oldu! Ayakkabıyı kaybetti diyorum teslim gözüküyor madem öyle paramı verin! Böyle sorumsuz bir firma görmedim defalarca iletişime geçmeme rağmen ne dönüş var ne çözüm! Bunu da okuyup hiçbir çözüm bulamayacaklar! Ancak insanları mağdur edersiniz insanları oyalıyor! Marttan beri ayakkabı ortada yok. Yaklaşık 5 ay önce firmanızdan ayakkabı aldım. 2 kere iadeye gitti Sürat Kargo tarafından sonra ürün bana geri gönderilmiş ama ürün maalesef 5 aydır bana ulaşmıyor ortada yok ve teslim gözüküyor 12 martta şubeye soruyoruz yok. Trendyol'la sizinse defalarca görüşüyoruz kayıt açıyorlar çözüm merkezine iletiyorlar bulacaklarını söylüyorlar bir türlü ne çözüm buluyorlar ne ürünü buluyorlar insanı oyalıyorsunuz! Kargo yok kimse çözüm bulmuyor o kadar para verdik ürün yok! Artık ürünü istemiyorum ürün için verdiğim parayı istiyorum yeter 5 ay olmuş insanları mağdur ediyorsunuz. Her gün müşteri hizmetlerinizle boş yere muhatap olmaktan sıkıldım. Devamlı müşteri hizmetleri kayıt açıp aynı maili yolluyorlar aynı maili okumaktan sıkıldım çözüm hiçbir şekilde yok bu şikayetin altına yazarsınız maille telefonla dönüş diye telefonla. Dönmez aynı maili kopyala yapıştır! Artık çözüm bulup o ara iademi yapın! Kargoyu da istemiyorum yeter mağdur ettiniz! Ürünümün parasını verin! Kim bilir aylardır o kargo nerede! Artık bu hafta çözümünü bulun, yoksa 1 de farklı yollara başvuracağım. Saçmalık ya. Hukuk yoluna başvuracağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Arçin 1 hafta önce

Pardon değerlendirme anketi yollanıyor sorunum çözülmedi neyi değerlendiriyorsunuz!

profile-icon Arçin 1 hafta önce

Hep aynı yazıyor kopyala yapıştır yapıp yolluyorsunuz sorunu okumadığınız o kadar belli ki ayıp! Size diyorum ki zaten canlı yardım aylardır sorunu mu çözmüyor anlatabildim mi!

Trendyol Logo Trendyol 1 hafta önce

Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır, 7 iş günü içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Talep, öneri ve şikayetlerinizde, canlı yardım'a bağlanarak   çok daha hızlı hizmet alabilirsiniz. Hafta içi 08:30-24:00, hafta sonu 10:00-24:00 saatleri arasında ''Hesabım'' > ''Yardım'' > ''Canlı Yardıma Bağlan'' simgesine tıklayarak canlı yardım kanalına ulaşabilirsiniz. Website: www.trendyol.com Bizi Takip Edin: Facebook Twitter Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler