sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Trendyol Hem Gecikme Hem Bozuk Ürün

Eren Eren29 Mayıs 15:49

29 Nisan'da verdiğim S2797***75 sipariş numaralı siparişlerim, son tarih 13 Mayıs olmasına rağmen 22 Mayıs'ta geldi. Üstelik hala 'kargoya verildi' yazıyor. Bu yüzden ürün yorumu yapamadım ve indirim kuponu şansımı kaybettim. Ve son olarak da verdiğim siparişin üzerinden (t-shirt) alarmı çıkarmamışlar. Giyemiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Eren 3 hafta önce

Merhaba. 28 Nisan 2020 tarihinde Trendyol'dan aldığım 279718475 numaralı siparişim içerisindeki 1 t-shirt dikiş hatasından dolayı giyilmez durumda. Hem omuz hem de bel bölgesinde dikiş hatası var. Daha önce de başka bir ürün ve durum hakkında şikayette bulunmama rağmen o sorun da çözülmedi. Ayrıca aynı kargo hala teslim edilmedi olarak gözüktüğü için ürün yorumu yapamadım ve kupon şansımı da kaybettim.

np_image1 Ekli Görsel Var
profile-icon Eren 4 hafta önce

279718475 sipariş numarası ile Koton markasından sipariş ettiğim t-shirtlerimden birisinde kesim ve dikiş hatası çıktı. Hem omuz bölgesi hem de bel bölgesinde kaymalar oluyor. Dikişler hem sağ hem de sol tarafta koltuk altından başlayıp en aşağıya kadar eğim çiziyor.

np_image2 Ekli Görsel Var
profile-icon Eren 03 Haziran 18:29

Yukarıda sorunun çözüldüğü yazıyor ama sorun çözülmedi. Hala kupon şansım yok, hala ürün üzerinde alarm var ve hala ürünü kullanamıyorum

Trendyol Logo Trendyol 29 Mayıs 16:28

Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır, 7 iş günü içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Talep, öneri ve şikayetlerinizde, canlı yardım'a bağlanarak   çok daha hızlı hizmet alabilirsiniz. Hafta içi 08:30-24:00, hafta sonu 10:00-24:00 saatleri arasında ''Hesabım'' > ''Yardım'' > ''Canlı Yardıma Bağlan'' simgesine tıklayarak canlı yardım kanalına ulaşabilirsiniz. Website: www.trendyol.com Bizi Takip Edin: Facebook Twitter Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler