12 Haziran
#12095038

Trendyol Hatalı Gelen Ürün Hem De 2 Kez!

Jack & Jones'ten bir t-shirt beğendim satın aldım yanlış desenli t-shirt geldi, neyse iade ettim olur böyle şeyler diye tekrar sipariş ettim beğendiğim tişörtü yine yanlış geldi, şimdi yine iade edeceğim siz insanlarla dalga mı geçiyorsunuz? Benim beğendiğim tişörtü yollamayacaksanız o resmi oradan kaldırın sizin hatanız yüzünden 2'dir iade için kargıya gitmek zorunda değilim! Acil çözüm üretip istediğim tişörtü almamı sağlamalısınız.

Hayriye Hayriye 586 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Trendyol Temsilcisi12 Haziran

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

  • Hayriye11 Haziran

    Aciln sorunumu çözün jack jonesten begedniğim ve sipariş ettiğim tişöertü iki kez hatalı yolladınız iade etmekle uğraşmak zorunda mıyım sizin hatanız yüzünden! Acilen sorunumu düzeltin begendiğimiz ürün yoksa resmini oraya koyamazsınız insanlar sizden hizmet alıyor dalga geçer gibi iş yapmayın 1. tölere ettim 2. kez aynı şey olması hiç normal değil!

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler