sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Trendyol Gelmeyen Kargoyu Teslim Edilmiş Göstermeleri!

Zeynep Zeynep19 Ekim 14:12

Kızımın doğum günü sebebiyle Galatasaray forması sipariş ettik. Bebeğimin zıbını geldi sorunsuz. Eşim ve kendime aldığımız formalar gelmedi. Mesaj dahi gelmedi. Sonra Trendyol'un sitesine girdiğimde kargoyu başkası almış gözüküyordu! (Ki Home office çalışıyorum ve küçük çocuğum var hiçbir yere çıkmıyorum pandemiden sürekli evdeyim! ) Daha sonra müşteri hizmetlerini aradığımda (bu arada elit müşteriyim) A****bey bana "apartmanda bu isimde birisi var mı bakın der) tek tek daireleri dolaştım böyle biri yok dendi. Daha sonra aradığımda g**** hanım telefona çıktı "şu an başkası teslim almış gözüküyor ama kayıt açamıyorum bizden kaynaklı sistem hatası der daha sonra arayın der" tamam dedim. Birkaç saat sonra aradığımda f***** bey çıkar "adreste olmadığınızdan iadeye gitmiş İçerenköy şubeye" der. Oturduğum mevkii Çekmeköy! Ne bir mesaj ne bir arama ne bir zil çalma dahi bulunmamaktayken iadeye düşmüş demekteler. Ve fotoğraf çekimiz var 22'sinde elimizde konsept olarak kullanacağımız formalarımız yok! Üstelik hiçbir şekilde kapımıza bile gelmeden iade yapılmış gösteriliyor önce teslim edilmiş gözükürken! Bütün resimler ekran görüntüleri mevcut görüşme kayıtları defalarca aramalarımda dahil! "Hukuk departmanının telefonunu verin dava edeceğim " dendiğinde "böyle bir şey mümkün değil" diyorlar. Siz benim üzerimden para kazanırken bütün fotoğraf çekimimiz sizin yüzünüzden iptal olacakken beni mağdur ederken bu mümkün değil? Şaka gibisiniz! Verdiğimiz fotoğraf çekimi kapora yandı "tekrar gönderin tedarik edin" dedim "bu mümkün değil" diyorlar. Hüngür hüngür ağlıyorum. İlk çocuğum, ilk doğum günü heyecanı mahvoldu.  

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Zeynep 2 hafta önce

hala para mı iade etmediler! Kargo gelmedi, gelmiş gibi gösterip kendileri iade aldılar üstelik paramı vermediler. 

profile-icon Zeynep 19 Ekim 17:22

Gerek yok. Hakkımı ben mahkemede arayacağım. Bütün aramalarım, kayıtlar fotoğrafta var. Gerekli işlemler avukatım tarafından yapılacak.

Trendyol Logo Trendyol 19 Ekim 17:13

Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır, 7 iş günü içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Talep, öneri ve şikayetlerinizde, canlı yardım'a bağlanarak   çok daha hızlı hizmet alabilirsiniz. Hafta içi 08:30-24:00, hafta sonu 10:00-24:00 saatleri arasında ''Hesabım'' > ''Yardım'' > ''Canlı Yardıma Bağlan'' simgesine tıklayarak canlı yardım kanalına ulaşabilirsiniz. Website: www.trendyol.com Bizi Takip Edin: Facebook Twitter Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler